Domka Ivanka pri Dunaji

Register
a-letne-akcie-splavy-maly-dunaj

Prihlásenie

Kontakty

Domka Ivanka

Združenie saleziánskej mládeže stredisko - Ivanka pri Dunaji

Cintorínska 7
Ivanka pri Dunaji
900 28

http://www.ivanka.domka.sk

domkaivanka@gmail.com

poslať správu

Detský letný tábor 2022

15

2022

ALICA V KRAJINE ZÁZRAKOV

Detský letný tábor sa uskutoční 10. - 16. júla 2022 vo Vršatskom podhradí.

Tábor je určený pre deti vo veku 9 - 15 rokov.


PRIHLASOVANIE NA TÁBOR
OD 22. mája o 14:00  >>> TU >>>

(pre bližšie informácie je potrebné kliknúť na "Čítať celý článok")

 

Tábor organizuje Domka – Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Ivanka pri Dunaji.


Cena za tábor je nasledovná:

Pre členov alebo záujemcov o členstvo v Domke:

  • 160 € platí sa po odoslaní prihlášky prevodom na účet

  • + 3 € členský poplatok na rok 2022, platí sa pri odchode autobusu v hotovosti

 

Pre nečlenov Domky

  • 175 € platí sa po odoslaní prihlášky prevodom na účet

Taktiež výnimočne tento rok ponúkame zľavu 10 € z ceny tábora pre tých, ktorí sa dopravia na miesto tábora samostatne autom. Upozorňujeme, táto zľava je možná iba pre prvých 15 záujemcov. Môžete to buď uviesť v elektronickej prihláške alebo kontaktovať nás emailom/telefonicky.

Členstvo v Domke je dobrovoľné a členom sa môže stať ktokoľvek. V prípade, že by poplatok za tábor značne zaťažil váš rodinný rozpočet, budeme sa vám snažiť poskytnúť zľavu, prosíme, kontaktujte nás. Tábor je čiastočne financovaný dotáciou z Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SRObcou Ivanka pri Dunaji. Dotácie na naše podujatia dostávame aj na základe veľkosti členskej základne, preto nám pomáha, ak sa deti stanú členmi Domky. Takto získané dotácie môžeme použiť na činnosť pre deti a mladých.elektronická prihláška


Prihlásiť sa je možné cez elektronickú prihlášku pokým sa nenaplní kapacita tábora. Prihlasovanie je výlučne elektronické a prihlášku nie je možné odovzdať osobne. Prihlášky sa stávajú platnými po zaplatení účastníckeho poplatku. Prosíme o zaplatenie najneskôr do 7 dní od prihlásenia. Poplatok uprednostňujeme uhradiť prevodom na bankový účet: SK97 0900 0000 0050 7338 6541 (IBAN)
do správy pre prijímateľa uveďte meno dieťaťa - o prijatí platby na účet vás budeme informovať e-mailom najneskôr do 10 dní. Ak by ste mali záujem platiť v hotovosti je potrebné dohodnúť sa na kontaktoch uvedených nižšie.

V cene je započítaná cesta, strava, ubytovanie, poistenie (úrazové), a ceny pre deti. Na tábor pocestujeme objednaným autobusom z Ivanky pri Dunaji. Charakter našich táborov je kresťanský. Okrem hier, rekreácie, turistiky a športu je v programe zaradená aj modlitba a svätá omša.


Neodporúčame vziať mobilný telefón
ani iné elektronické zariadenia (laptop, tablet, gameboy, a pod.), keďže ich deti nebudú môcť používať. Ak by ich mali pri sebe, odložíme im ich až do skončenia tábora. Chceme, aby deti čas tábora čo najaktívnejšie využili na rozvíjanie priateľstiev, mali dostatok pohybu a učili sa samostatnosti, namiesto hier na mobile (či inom zariadení), telefonovania, smskovania, chatovania a podobne. Pred táborom poskytneme telefónne číslo, na ktoré sa bude možné v prípade potreby dovolať.


Na tábore bude potrebné v súvislosti s pandémiou COVID-19 dodržať určité hygienické a zdravotné opatrenia, o ktorých vás budeme informovať, keď budú k dispozícii. Predpokladáme, že budú podobné ako minulé leto, no ak sa niečo zmení, budeme vás informovať. Tak isto, ak by bol tábor zrušený kvôli pandemickému vývoju, účastnícke poplatky vám vrátime v plnom rozsahu.


Informácie možno získať aj na týchto
kontaktoch:

e-mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

mobil: Ondrej Mišík, 0917 523 107

mobil: Sabina Takáčová, 0915 843 494

mobil: Jozef Chríbik, 0902 180 650

 
Home Akcie akcie Detský letný tábor 2022
credofacebookfarnost-ivanka-pri-dunajilumenmladez-sksaleziani-dona-boscazdruzenie-salezianov-spolupracovnikov