Domka Ivanka pri Dunaji

Register
a-letne-akcie-splavy-maly-dunaj

Prihlásenie

Kontakty

Domka Ivanka

Združenie saleziánskej mládeže stredisko - Ivanka pri Dunaji

Cintorínska 7
Ivanka pri Dunaji
900 28

http://www.ivanka.domka.sk

domkaivanka@gmail.com

poslať správu

Detský letný tábor 2024

16

Apr

2024

tabor_2024

 

 

Detský letný tábor sa uskutoční 4. - 10. augusta 2024 pri Kokave nad Rimavicou.

Tábor je určený pre deti vo veku 9 - 15 rokov.

 

 

PRIHLASOVANIE NA TÁBOR

5.5.2024 14:00!

 

!!!POZOR, TÁBOR JE ZAPLNENÝ, UŽ LEN NÁHRADNÍCI!!!


(pre bližšie informácie a cenu za tábor je potrebné kliknúť na "Čítať celý článok")


 

Tábor organizuje Domka – Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Ivanka pri Dunaji.


Cena za tábor je nasledovná:

Pre nečlenov Domky

  • 280 € platí sa po odoslaní prihlášky prevodom na účet

Pre nečlenov Domky ešte ponúkame:
  • zľavu 40 € z ceny tábora pre tých, ktorí sa dopravia na miesto tábora samostatne (napr. s rodičmi) autom tam aj späť alebo 15 € pre tých, ktorí sa dopravia autom len jednu cestu. Upozorňujeme, že táto zľava je možná iba pre prvých 15 záujemcov (vzhľadom na kapacitu autobusu). Môžete to buď uviesť v elektronickej prihláške alebo kontaktovať nás emailom/telefonicky.

 

Pre členov alebo záujemcov o členstvo v Domke:

  • 240 € platí sa po odoslaní prihlášky prevodom na účet

  • + 7 € členský poplatok na rok 2024, platí sa pri odchode autobusu v hotovosti

Pre členov a záujemcov o členstvo v Domke ešte ponúkame:
  • zľavu 40 € z ceny tábora pre tých, ktorí sa dopravia na miesto tábora samostatne (napr. s rodičmi) autom tam aj späť alebo 15 € pre tých, ktorí sa dopravia autom len jednu cestu. Upozorňujeme, že táto zľava je možná iba pre prvých 15 záujemcov (vzhľadom na kapacitu autobusu). Môžete to buď uviesť v elektronickej prihláške alebo kontaktovať nás emailom/telefonicky.
  • zľavu 20 € /dieťa, ak prihlasujete na tábor 3 a viac Vašich detí (t.j. za každé dieťa zaplatíte 220 €)
  • individuálnu zľavu, ak by cena za tábor príliš zaťažila Váš rodinný rozpočet. Prosíme, v takom prípade nás neváhajte kontaktovať. Nechceme, aby cena za tábor bola rozhodujúcim kritériom, pre ktoré Vaše dieťa na tábor neprihlásite. Tábory s ubytovaním v súčasnosti stoja bežne 300 € a viac, denné tábory v okolí okolo 180 € (tu však nie je v cene doprava, ubytovanie, raňajky a večera...)

Členstvo v Domke je dobrovoľné a členom sa môže stať ktokoľvek. Tábor je čiastočne financovaný dotáciou z Ministerstva školstva, výskumu, vývoja a mládeže SRObcou Ivanka pri Dunaji. Dotácie na naše podujatia dostávame aj na základe veľkosti členskej základne, preto nám pomáha, ak sa deti stanú členmi Domky. Takto získané dotácie môžeme použiť na činnosť pre deti a mladých.elektronická prihláška (tu bude aktívny link)


Prihlásiť sa je možné cez elektronickú prihlášku, pokým sa nenaplní kapacita tábora. Prihlasovanie je výlučne elektronické a prihlášku nie je možné odovzdať osobne. Prihlášky sa stávajú platnými po zaplatení účastníckeho poplatku. Prosíme o zaplatenie najneskôr do 7 dní od prihlásenia, ak viete všetko, čo pre platbu potrebujete (budeme tiež e-mailom posielať výzvy na zaplatenie). Poplatok uprednostňujeme uhradiť prevodom na bankový účet: SK97 0900 0000 0050 7338 6541 (IBAN), do správy pre prijímateľa uveďte meno dieťaťa - o prijatí platby na účet vás budeme informovať e-mailom najneskôr do 10 dní. Ak by ste mali záujem platiť v hotovosti, je potrebné dohodnúť sa na kontaktoch uvedených nižšie.

V cene je započítaná cesta autobusom, strava, ubytovanie, poistenie (úrazové), a ceny pre deti. Na tábor pocestujeme objednaným autobusom z Ivanky pri Dunaji. Charakter našich táborov je kresťanský a je vyvrcholením celoročných aktivít nášho strediska Domky s deťmi, prioritne je určený pre deti, ktoré sa zúčastňujú našich stretiek. Okrem hier, rekreácie, turistiky a športu je v programe zaradená aj modlitba a svätá omša.


Neodporúčame vziať mobilný telefón
ani iné elektronické zariadenia (laptop, tablet, reproduktor a pod.), keďže ich deti nebudú môcť používať. Ak by ich mali pri sebe, odložíme im ich až do skončenia tábora. Chceme, aby deti čas tábora čo najaktívnejšie využili na rozvíjanie priateľstiev, mali dostatok pohybu a učili sa samostatnosti, namiesto hier na mobile (či inom zariadení), telefonovania, smskovania, chatovania a podobne. Pred táborom poskytneme telefónne číslo, na ktoré sa bude možné v prípade potreby dovolať.


Informácie možno získať aj na týchto
kontaktoch:

e-mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

mobil: Ondrej Mišík, 0917 523 107

mobil: Sabina Takáčová, 0915 843 494

mobil: Jozef Chríbik, 0902 180 650


 
Home Akcie akcie Detský letný tábor 2024
credofacebookfarnost-ivanka-pri-dunajilumenmladez-sksaleziani-dona-boscazdruzenie-salezianov-spolupracovnikov