Domka Ivanka pri Dunaji

Register
eSPé (Worship)
spolocenstvo-espeSlovensko (2003 - súčasnosť)

Kapela eSPé vznikla v roku 2003 a od tej doby sme už niekoľko krát zmenili obsadenie členov.
V momentálnej zostave fungujeme od roku 2007. Vydali sme spolu 4 štúdiové albumy - Chcem počuť Tvoj hlas (2005), On (2007), Nekonečný (2009), Nestačí (2011), jedno live CD+DVD Enter the Godzone (2010) a singel "Príjmite moc" (2008), ktorý vyšiel ako slovenská verzia hymny Svetových dní mládeže v Sydney.

eSPé vzniklo ako chválový tím spoločenstva SP a naším prvoradým cieľom a víziou je prekračovať limity všednosti vo vzťahu s Bohom, v chvále a uctievaní. Túžime vidieť Božie kráľovstvo tu na zemi zjednotené v bázni pred naším Bohom.


Naše piesne vychádzajú z túžby vyvýšiť Boha nad všetkým v našich životoch a o to sa snažíme nie len piesňami, ale celým životom a tiež službou spoločenstva SP a projektu Godzone. Počas histórie sme v rokoch 2003-2011 odohrali 257 koncertov chvál a evanjelizácií v rôznych mestách Slovenska a tiež v Čechách, Poľsku, Veľkej Británii a Chorvátsku. S vedením chvál kapely eSPé sa môžete stretnúť na pravidelných otvorených stretnutiach spoločenstva SP každú nedeľu o 17:00 v Sliači, alebo na rôznych koncertoch po Slovensku a občas aj za hranicami.

zdroj a stránka spoločenstva: www.espe.spolocenstvosp.sk
 
Home Odporúčame Hudba eSPé (Worship)
credofacebookfarnost-ivanka-pri-dunajilumenmladez-sksaleziani-dona-boscazdruzenie-salezianov-spolupracovnikov