Domka Ivanka pri Dunaji

Register
letne-akcie-hrebenovka-b

Prihlásenie

Kontakty

Domka Ivanka

Združenie saleziánskej mládeže stredisko - Ivanka pri Dunaji

Cintorínska 7
Ivanka pri Dunaji
900 28

http://www.ivanka.domka.sk

domkaivanka@gmail.com

poslať správu

Dan Bárta, En.dru a Marián Čekovský na Festivale Lumen 2013 PDF Tlačiť E-mail
Napísal Administrator   

27

2013

Festival Lumen ptitiahne aj tento rok tisícky mladých zo Slovenska a zahraničia do Trnavy, kde ich 7. a 8. júna 2013 čaká bohatý program.


V rámci konceptu "city music festivalu" sa festival už po druhýkrát bude konať na viacerých miestach. Okrem Trojičného námestia, kde už tradične vystúpia zahraničné i slovenské gospelové kapely, sa festival bude odohrávať aj na ďalších miestach ako Mestský amfiteáter, Kino Hviezda, Divadlo Jána Palárika a Radničné nádvorie.Organizátori potvrdili viacerých hostí sprievodného programu, ktorý je tento rok pod názvom XL zóna spoplatnený sumou 7€ (6€ v predpredaji). Medzi hosťami sú viaceré známe mená ako český spevák a textár Dan Bárta, vicemajster sveta v beatboxe a loopingu En.dru, známy slovenský spevák a hudobník Marián Čekovský, slovenský horolezec Zoltán Demján a mnohí ďalší.

Program festivalu tak poskytne naozaj rôzne žánre od koncertov, cez divadlo a talkshow až po prednášky a workshopy.

Rezervovať ubytovanie alebo vstup do XL zóny si môžete TU, prípadne aj počas festivalu v stánku informácii na Trojičnom námestí. Aktuálne novinky a mená hostí nájdete na www.fln.sk alebo na Facebook stránke Festival Lumen.

Tím Festivalu Lumen

Posledná úprava Pondelok, 27 Máj 2013 09:19
 
Home Udialo sa
credofacebookfarnost-ivanka-pri-dunajilumenmladez-sksaleziani-dona-boscazdruzenie-salezianov-spolupracovnikov