Domka Ivanka pri Dunaji

Register
a-letne-akcie-splavy-maly-dunaj

Prihlásenie

Kontakty

Domka Ivanka

Združenie saleziánskej mládeže stredisko - Ivanka pri Dunaji

Cintorínska 7
Ivanka pri Dunaji
900 28

http://www.ivanka.domka.sk

domkaivanka@gmail.com

poslať správu

Detský letný tábor 2020

27

Jan

2020

tabor_aslan_2020

ASLANOVO VOLANIE

 

Detský letný tábor sa uskutoční 10. - 16. augusta 2020 v Zliechove.

Tábor je určený pre deti vo veku 9 - 15 rokov.


PRIHLASOVANIE NA TÁBOR JE V TEJTO CHVÍLI UKONČENÉ!

Avšak ak máte este záujem o prihlásenie na tábor,  prosím napíšte nám e-mail na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , zvážime možnosť zvýšiť kapacitu alebo v prípade odhlásenia niektorého účastníka môže byť náhradníkom.

 

 

Tábor organizuje Domka – Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Ivanka pri Dunaji.


Cena za tábor je nasledovná:

Pre členov alebo záujemcov o členstvo v Domke:

  • 120 € platí sa po odovzdaní alebo odoslaní prihlášky prevodom na účet

  • + 3 € členský poplatok na rok 2020, platí sa pri odchode autobusu v hotovosti

 

Pre nečlenov Domky

  • 135 € platí sa po odovzdaní alebo odoslaní prihlášky prevodom na účet

Členstvo v Domke je dobrovoľné a členom sa môže stať ktokoľvek. V prípade, že by poplatok za tábor značne zaťažil váš rodinný rozpočet, budeme sa vám snažiť poskytnúť zľavu, prosíme, kontaktujte nás. Tábor je čiastočne financovaný dotáciou z Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR a Obcou Ivanka pri Dunaji. Dotácie na naše podujatia dostávame aj na základe veľkosti členskej základne, preto nám pomáha, ak sa deti stanú členmi Domky. Takto získané dotácie môžeme použiť na činnosť pre deti a mladých.


elektronická prihláška


Prihlásiť sa je možné cez elektronickú prihlášku pokým sa nenaplní kapacita tábora. Tento rok je prihlasovanie výlučne elektronické a prihlášku nie je možné odovzdať osobne. Prihlášky sa stávajú platnými po zaplatení účastníckeho poplatku. Prosíme o zaplatenie najneskôr do 7 dní od prihlásenia. Poplatok uprednostňujeme uhradiť prevodom na bankový účet: SK9709000000005073386541 (IBAN) do správy pre prijímateľa uveďte meno dieťaťa - o prijatí platby na účet vás budeme informovať e-mailom najneskôr do 10 dní. Ak by ste mali záujem platiť v hotovosti je potrebné dohodnúť sa na kontaktoch uvedených nižšie.

V cene je započítaná cesta, strava, ubytovanie, poistenie (úrazové), a ceny pre deti. Na tábor pocestujeme objednaným autobusom z Ivanky pri Dunaji. Charakter našich táborov je kresťanský. Okrem hier, rekreácie, turistiky a športu je v programe zaradená aj modlitba a svätá omša.

Neodporúčame vziať mobilný telefón ani iné elektronické zariadenia (laptop, tablet, gameboy, a pod.), keďže ich deti nebudú môcť používať. Ak by ich mali pri sebe, odložíme im ich až do skončenia tábora. Chceme, aby deti čas tábora čo najaktívnejšie využili na rozvíjanie priateľstiev, mali dostatok pohybu a učili sa samostatnosti, namiesto hier na mobile (či inom zariadení), telefonovania, smskovania, chatovania a podobne. Pred táborom poskytneme telefónne číslo, na ktoré sa bude možné v prípade potreby dovolať.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu vás prosíme posledné 2 týždne pred táborom necestovať do zahraničia. Zároveň bude potrebné dodržať určité hygienické a zdravotné opatrenia, o ktorých vás budeme informovať po prihlásení.

 

Informácie možno získať aj na týchto kontaktoch:

e-mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

mobil: Jozef Chríbik, 0902180650

mobil: Andrea Slneková, 0902404075

 
Home Akcie akcie Detský letný tábor 2020
credofacebookfarnost-ivanka-pri-dunajilumenmladez-sksaleziani-dona-boscazdruzenie-salezianov-spolupracovnikov